PARTICIPANTS

LogoUltimaParaula
BLAU prova superada
GROC has perdut el dret a parlar
VERMELL has estat eliminat

Aguirre, Adi
Ins La Garrotxa

Aharar, Yasir
Ins Camí de Mar

Álvarez, Ethan
Ins de Tona

Álvarez, Lucas
Centre Joan XXIII Jesuïtes

Andujar, Christian
Ins Josep Puig i Cadafalch

Anguita, Laia
Ins Vic

Bartrès, Neus
Ins Josep Puig i Cadafalch

Basante, Angélica Nicole
Ins Thos i Codina

Belmonte, Iker
Centre Prat

Benatia, Laila
Ins Ribot i Serra

Berengué, Júlia
Ins Cap Norfeu

Bertomeu, Jaume
Ins de l’Ebre

Borrás, Leo
Ins Josep Puig i Cadafalch

Bouhmam, Amal
Ins Carles vallbona

Boussann, Houssib
Ins Montserrat Roig

Bové, David
Ins Jaume Huguet

Burgos, Carla
Centre d’Estudis Politècnics

Cabana, Paula
Centre Joan XXIII Jesuïtes

Calderón, Aina
Ins Sant Feliu de Guíxols

Cardeña, Fernando
Ins Jaume Huguet

Carrera, Jeyson Gustavo
Ins Montsià

Cartes, Andrea
Ins de L’Ebre

Cascante, Nicole
Ins Thos i Codina

Català, Armand
Ins Salvador Seguí

Corominas, Ferran
Ins Guillem de Berguedà

Corominas, Mireia
Ins de Tona

Costabella, Berta
Ins Vall d_Hebrón

Deu, Eder
Ins Josep Vallverdú

Díaz, Carla
Ins La Guineueta

Díaz, Ferran
Centre Estudis politècnics

El Founti, Naim
Ins Montsià

Extremera, Edgar
Ins Poblenou

Fernández, Carmen
Ins Ramon Bereguer IV

Fernández, Raúl
Ins Thos i codina

Franch, Nil
Ins Cendrassos

Garcia, Antonio
Ins Montsià

García, Berenice Ins Ribot i Serra

Garcia, Sofia
Ins Francesc Vidal i Barraquer

Ghailan, Khalid
Ins Poblenou

Giménez, Sonia
Ins La Guineueta

Gómez, María
Ins Francesc Vidal i Barraquer

González, Ivan
Ins La Guineueta

González, Mireya
Ins Gaudí

Guasch, Laia
Ins Poblenou

Josa, Víctor
C. Politècnics

Langa, Aram
Ins Salvador Seguí

Linares, Stefano
Ins Vall d_Hebrón

López, Alejandro Félix
Ins Vall d_Hebrón

López, David
Ins Jaume Huguet

López, Eric
Ins Carles Vallbona

Malgrat, Roger
Ins Cami de Mar

Marginet, Maria
Ins Guillem de Berguedà

Mas, Julia
Ins Gaudí

Mateo, Laura
Ins Ribot Serra

Mesmudi, Youness
Ins de Vic

Miró, Roger
Ins FP San Cugat
2n premi

Montoya, Bryan Alexander
Ins Sant Feliu de Guixols
3r premi

Montull, Aina
Ins FP de Sant Cugat

Morales, Raúl
Ins Esteve Terradas i Illa

Muñoz, Olga
Ins Francesc Vidal i Barraquer

Murillo, Rodrigo
Ins Cendrassos

Navarrete, Berta
Ins Guillem de Berguedà

Nita, Nada
Ins Sant Feliu de Guíxols

Osorio, Consol
Ins La Garrotxa

Oteros, Guillem
Ins Salvador Seguí

Pagès, Joana
Ins Cap Norfeu

Pagès, Màrius
Institut Cendrassos

Penas, Rocío Ins Esteve Terradas i Illa

Pérez, Oriol
Ins Lluïsa Cura

Planas, Guillem
Ins Carles Vallbona

Pons, Raquel
Ins de L’Ebre

Porcel, Pol
Ins de Vic

Pujol, Ferran
Ins Camí de Mar

Rigal, Paula
Ins Ramon Berenguer IV

Rimbelschi, David
Ins Esteve Terradas i Illa

Rodríguez, Noelia
Centre Joan XXIII Jesuïtes

Saliou, Mamadou
Ins Cap Norfeu

Santander, Nicolás
Ins Montserrat Roig

Sarmiento, Angélica F.
Ins La garrotxa

Serra, Pilar
Ins Josep Vallverdú

Sierra, Daniel
Ins Ramon Berenguer IV

Tobio, Marcos
Ins FP Sant Cugat

Tuneu, Gerard
Ins de Tona

Vallejo, Xavier
Ins Josep Vallverdú

Vega, Emma
Ins montserrat Roig

Vilà, Ada
Ins Lluïsa Cura
1r premi

Viñas, Rubén
Centre Prat

Vives, Adrià
Centre Prat

Zapata, Sofia
Ins Gaudí

Zerroudi, Mariam
Ins Lluïsa Cura